PZW Słupsk
Menu
XXII EFFC
ZEZWOLENIA     IT
O C H R O N A   W Ó D
Aktualności
ZAKAZ POLOWU RYB
Sport
Rekordy
Kampanie
Przepisy PZW
Poczta
Słońce w Słupsku
Dziś jest: 17.02.2018

wschód: 06:08
zachód: 16:04
Licznik odwiedzin
1541652
Aktualności

A A A

2018-01-21 - 

Władze ZO PZW w Słupsku od dnia 09.12.2017r.

WYKAZ CZŁONKÓW ZARZADU OKRĘGU PZW w SŁUPSKU

 wybranych na XII Okręgowym Zjeździe Delegatów PZW w dniu 10 czerwca 2017r.

ze zmianami po Nadzwyczajnym Okręgowym Zjeździe Delegatów w dniu 09.12.2017r.

Lp.

Nazwisko i imię

Pełniona funkcja

Koło

Data wstąpienia

do PZW

 
 

1

2

3

4

5

 

 

1.

 

ARDZIJEWSKI  Zdzisław

Prezes ZO

Karaś Miastko

1970

 

2.

DUSZKIEWICZ Andrzej

Wiceprezes ZO ds. organizacyjnych

Lipień Czarna Dąbrówka

1990

 

3.

DZIEMIAŃCZYK Karol

Wiceprezes ZO ds. zarybień i zagospod. wód

Człuchów

1989

 

4.

JANOWSKI Józef

Wiceprezes ZO ds. ochrony wód

Kolejarz  Słupsk

1980

 

5.

MYSZKA Marek

Wiceprezes ZO ds. młodzieży

Człuchów

1973

 

6.

SZYMAŃSKI Stanisław

Wiceprezes ZO ds. sportu

Kolejarz Słupsk

1970

 

7.

KONDRAT  Grzegorz

Sekretarz ZO

Wędkarz Słupsk 

1997

 

8.

KUCZYŃSKI  Adam

Skarbnik ZO

 Potęgowo

1981

 

9.

SZCZEPAŃSKI  Marek

Rzecznik dyscyplinarny ZO

Dębnica Kaszubska

1996

 

10.

CZAPIEWSKI  Tomasz

Członek ZO

 Kępice

2007

 

11.

DRZEWIECKI Ryszard

Członek ZO

Koczała

1981

 

12.

MARKIEWICZ Mirosław

Członek ZO

 Słupia Słupsk

1983

 

13.

RYBAK Wojciech

Członek ZO

Przechlewo

1964

 

14.

SOSNOWSKI Leszek

Członek ZO

 Kolejarz Słupsk

1976

 

15.

SZABLEWSKI Bronisław

Członek ZO

Lębork Miasto

1975

 

16.

WALKOWIAK Jan

Członek ZO

Sławno

1973

 

17.

WRÓŻ Jerzy

Członek ZO

Czarne

1966

 

 

WYKAZ CZŁONKÓW OKRĘGOWEJ KOMISJI REWIZYJNEJ PZW w SŁUPSKU

 

wybranych na XII Okręgowym  Zjeździe Delegatów PZW w dniu 10 czerwca 2017r.

Lp.

Nazwisko i imię

Koło

Pełniona funkcja

1

2

3

4

1.

ZABŁOCKI  Marian

„Karaś” Miastko

Przewodniczący OKR

2.

SZPILEWSKI  Marian

Siemirowice

Z-ca Przewodniczącego OKR

3.

KAPUSTA Robert

„Przyjezierze” Słupsk

Sekretarz OKR

4.

CZYŻEWSKI Ryszard

Sławno

Członek OKR

5.

GOSPODAREK Andrzej

Konarzyny

Członek OKR

WYKAZ CZŁONKÓW OKRĘGOWEGO SĄDU KOLEŻEŃSKIEGO PZW w SŁUPSKU

 

wybranych na XII Okręgowym  Zjeździe Delegatów PZW w dniu 10 czerwca 2017r.

Lp.

Nazwisko i imię

Koło

Pełniona funkcja

1

2

3

4

1.

LUBIEŃSKI Jerzy

„Karaś” Miastko

Przewodniczący OSK

2.

PAWIŃSKI Jacek

„Przyjezierze” Słupsk

Z-ca Przewodniczącego OSK

3.

WOJCECH Zygmunt

„Miasto” Słupsk

Sekretarz OSK

4.

CHEREK Eugeniusz

„Miasto” Lębork

Członek OSK

5.

DĄBSKI Radomir

Dębnica Kaszubska

Członek OSK

6.

GRABOWSKI Miłosz

„SCANIA” Słupsk

Członek OSK

7.

POLEJOWSKI Michał

„Cech” Lębork

Członek OSK



Zapraszamy do odwiedzania naszej strony
Copyright © 2006 - ZO PZW Słupsk - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie treści bez zgody ZO PZW Słupsk zabronione.